Jak začít vydělávat pomocí Canva šablon

Chtěla bys díky Canvě začít vydělávat? Dnes ti prozradím jak začít pomocí Canva šablon, které jsou nejjednodušším a nejméně nákladným způsobem!

Každá z nás má nějaké know-how, které by jinému pomohlo. A přesně tyhle svoje zkušenosti můžeš přetavit do digitálního produktu, který ti bude vydělávat. Moje klientky úspěšně prodávají digi produkty z oblastí jako je rodičovství, finance, zahradničení, háčkování a mnoho dalších. 

Digitální produkty jsou skvělý způsob, jak si vytvořit pasivní příjem online, protože je nemusíš neustále vyrábět, skladovat nebo zasílat. Stačí je jednou vytvořit a pak už je jen prodáváš znovu a znovu. S jejich tvorbou ti pomůže právě kámoška Canva. 

Takový digitální produkt můžeš buď:

➡️ vytvořit sama úplně od píky,

➡️ zakoupit PLR produkt (pro další prodej) — jde o šablonu produktu, kterou si můžeš libovolně upravit a prodávat dál,

➡️ nebo se můžeš nejdřív zkusit otrkat spoluprací s klienty 1:1 — i s tím ti Canva dokáže pomoci.

Už jsi rozhodnutá, jakou cestou půjdeš? Ve chvíli, kdy máš vybraný svůj digitální produkt, přesuň se do Canvy. Najdeš v ní hromadu šablon, které můžeš použít buď ZDARMA nebo za drobný poplatek ve verzi PRO. Pokud chceš zkusit PRO verzi Canvy na 30 dní zdarma, tady na ni najdeš odkaz. Věř mi ale, že na začátku ti bude stačit FREE verze.

A co dál? 

Nastav si prodejní platformu a můžeš začít vydělávat s Canva šablonami! Dnes už existují nástroje, které zvládneš zapojit sama v řádu několika minut z telefonu.

💡Možná trochu tápeš v tom, jak začít vydělávat pomocí digitálních produktů a kterou prodejní platformu zvolit. Podrobnější kroky, které ti to umožní, ti prozradím v mém tréninku ZDARMA

To chci vidět

Výhody a nevýhody prodeje Canva šablon

Všichni známe šablony z Canvy a skoro všichni je využíváme ve svém podnikání. Jsou totiž skvělým způsobem, jak vytvořit atraktivní a profesionální grafiku pro obsah na sociální sítě i bez zkušeností a složitých programů. To je ten největší tahoun pro jejich nákup.

Jaké jsou jejich další výhody a nevýhody, co se týče prodeje?

  • Kreativně se vybouříš, takže pokud máš ráda kreativitu, určitě si tvorbu šablon zamiluješ!
  • Jsou opravdu jednoduché nejen na tvorbu, ale i pro tvé klienty na používání.
  • Takový digitální produkt ti poskytne benefity, které spoluprací 1:1 nezískáš, máš možnost pomoci více lidem za méně času.
  • Jednou vytvoříš a neomezeně prodáváš, jedná se o pasivní příjem.
  • Jejich prodej už není nijak vázán na tvůj čas!
  • Naopak za velkou nevýhodu považuji vysokou KONKURENCI. 

 

Zní ti to jako něco, co by mohlo fungovat i pro tebe? Upřímně není to pro každého ze začátku hodně obětuješ na oltář budoucí svobody, jde to ale zvládnout i se dvěma dětmi pod 3 roky v zádech.

Jak se odlišíš od konkurence při prodeji Canva šablon?

  1. Vytvoř si svůj styl. Toho, že navrhnout šablony v Canvě je opravdu jednoduché, si všimla i konkurence. Proto se snaž najít si nějaký svůj styl, se kterým se tvoji klienti ztotožní a pro tebe tak bude jednodušší uspět. 
  2. Specializuj se na velmi úzký segment trhu, nejlépe na trh s finančním potenciálem — třeba real estate nebo investice.

 

I já jsem se šablonami začínala a určitě je doporučuji! Na závěr ti dám ti malý tip:

Začni s klienty spolupracovat individuálně na zakázku — poznáš tak preference a potřeby svých klientů a navíc můžeš ukázat svou kreativitu a odbornost. 

Díky dokonalé znalosti klientů se budou tvé Canva šablony rychleji a lépe prodávat. Canva je fakt intuitivní nástroj a klient s tvými návrhy bude moci bez problému pracovat. 

Zároveň ti práce na zakázku poskytne super cenné informace, které můžeš později využít pro tvorbu vlastního pasivního digitálního produktu. Možná si teď říkáš: „Ale Dari, to už dělá tolik lidí, není šance se prosadit.“

Ehm… Taky mi to říkali… Nedávno jsem hledala někoho na Canvu pro sebe a nebylo to úplně easy. Holky s touhle dovedností, které mám v Digi School, hlásí full stav! Poptávka je vysoká, proto se toho neboj.

Chceš znát moje vychytávky, jak si vyladit brand a práci v Canvě si ještě usnadnit? Mrkni na tento článek.

Vyzkoušej si práci s PLR produkty a vydělej první tisícovky

Chceš s Canva šablonami začít hned teď? Mám pro tebe řešení. Naučit se prodávat digitální produkty si můžeš vyzkoušet na PLR produktu. Tedy koupíš si hotovou šablonu s veškerou grafikou, tu upravíš podle potřeb svých zákazníků a začneš ji prodávat. Zkrátíš si tím čas na tvorbu produktu od nuly a hlavně se učíš klíčovou dovednost – prodej.

Vytvořila jsem pro tebe přesně takový produkt. Nabídni svým klientům obsahový kalendář na sociální sítě. Grafiku a nápady ti dám já, ty jen přizpůsobíš detaily svému trhu.

plr content kalendar s licenci pro dalsi prodej

Znáš tu věčnou otázku snad všech firem: Co dáme tento týden na sociální sítě? Ty jim můžeš nabídnout odpověď ve formě vlastního content kalendáře.

Tvoje Darča

Obsah

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli